
Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO C109A Fighter single port QC3.0 charger set(Micro) White
- Готово к отправке
- Код: 6931474784827
137 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- +380 (95) 349-00-25
HOCO C109A Fighter single port QC3.0 charger set(Micro) White — це практичний, компактний аксесуар, який відрізняється підтримкою швидкої зарядки та винятковою надійністю, а також йде в комплекті з кабелем Micro-USB довжиною 1 м.
Аксесуар реалізований в ергономічному дизайні, що у поєднанні невеликими розмірами та здатністю працювати від мереж з напругою від 100 V до 240 V робить його чудовим вибором для використання як вдома, так і під час подорожей. Його приємна на дотик поверхня та заокруглені бічні грані внесуть додаткову зручність у повсякденну експлуатацію. Корпус пристрою надійно зібраний, виготовлений із міцного, вогнестійкого полікарбонату, що гарантує захист внутрішніх електронних компонентів від негативного зовнішнього впливу.
Модель забезпечена багаторівневою системою захисту від перегріву, короткого замикання, перевантаження та стрибків напруги, оснащена вилкою європейського стандарту та одним роз'ємом USB. Швидка зарядка забезпечується підтримкою протоколів QC, FCP та AFC з максимальною потужністю 18 W.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Количество USB-портов | 1 |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 53 г г |
| Выходная мощность | 18 W Вт |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходное напряжение (output) | 9 V |
| Длина кабеля | 1 |
| Кабель | MicroUSB |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Micro USB |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | C109A Fighter |
| Сила выходного тока | 2 A |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Тип разъема | USB Type-A |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
- Цена: 137 ₴









