
Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO C140A Smart single port QC3.0 charger set(Type-C)(EU) Black
- Готово к отправке
- Код: 6942007627825
146 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мережевий зарядний пристрій HOCO C140A оснащений портом USB-A для ефективного заряджання ваших девайсів. Він сумісний з багатьма сучасними пристроями: повербанками, смартфонами, планшетами, акустичними системами різних виробників. Максимальна вихідна потужність адаптера становить 18 W. Є підтримка протоколів швидкої зарядки QC, FCP, AFC та індикатор роботи. Компактний розмір гарантує, що зарядний пристрій буде вашим надійним супутником у будь-якій подорожі, забезпечуючи швидку та ефективну зарядку ваших улюблених гаджетів, де б ви не знаходилися. Високоякісні матеріали та виробничі стандарти забезпечують довговічність та надійність зарядного пристрою. Поставляється в комплекті з кабелем USB-A to Type-C.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Тип | Сетевой |
| Тип разъема | USB |
| Мощность | 18 Вт |
| Количество USB-портов | 1 |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 63 г |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | C140A Smart |
| Вид товара | Мережевий зарядний пристрій |
| Длина кабеля | 1 |
| Комплектация | Зарядний пристрій, кабель |
| Вхід | 100-240 V, 0.5 A, 50/60 Hz |
| Кабель | Type-C |
| Выходное напряжение (output) | 5 V / 9 V / 12 V |
| Быстрая зарядка | QC / FCP / AFC |
- Цена: 146 ₴





