
Автомобільний насос Baseus Super Mini Inflator Pump Black
- Готово к отправке
- Код: CRCQ000001
1 187 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Baseus Super Mini Inflator Pump — компактний насос для накачування коліс автомобіля, мотоцикла або велосипеда, а також м'ячів або надувних кіл та матраців.
ПРОСТЕ І ЗРОЗУМІЛЕ УПРАВЛІННЯ 4 КНОПКАМИОдним натисканням кнопки вибирається тип транспортного засобу (підходить для легкових автомобілів та позашляховиків). Натиснувши вимикач, розпочнеться процес накачування. Після закінчення накачування компресор сам припинить свою роботу. Вам не потрібно більше контролювати тиск та інші параметри.На корпусі автомобільного компресора Baseus Super Mini Inflator Pump розташовано чотири кнопки управління: увімкнення та вимкнення насоса, вбудований ліхтарик, вибір режиму накачування автоматичний/ручний (при ручному встановити потрібний тиск вручну).− «Power» – відповідає за увімкнення/вимкнення пристрою;
− «М» — відповідає за перемикання встановлених режимів (автомобіль, мотоцикл, велосипед, м'яч);
− Тривале утримання кнопки «М» — відповідає за перемикання одиниць виміру;
− Гойдалка з кнопками «+/-» - відповідає за збільшення/зменшення тиску, який має накачати компресор.УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ І ПРОСТОТА ЗАСТОСУВАННЯЗ насосом Baseus Super Mini Inflator Pump можна накачати колеса автомобіля, мотоцикла або велосипеда, спортивний м'яч, надувне коло або матрац. Усі необхідні насадки входять у комплект.
КОМПАКТНІСТЬ І ЗРУЧНІСТЬНасос всього 22 см завдовжки і легко поміщається в бардачок або кишеню дверцят автомобіля. Завдяки вазі 480 г його зручно використовувати в будь-якій ситуації.
БЕЗПЕКАНасос оснащений дисплеєм, який відображає рівень тиску у шинах. Функціонує автономно та не вимагає вашого контролю, після досягнення потрібного тиску вимикається автоматично.Пристрій захищений від перегріву вентиляційними отворами на корпусі та вбудованим кулером.ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:− підходить для різних транспортних засобів та надувних аксесуарів;
− працює від прикурювача;
− номінальна вхідна напруга: 12 V;
− обладнаний дисплеєм для відображення рівня тиску;
− оснащений системою контролю тиску;
− ручний та автоматичний режим накачування;
− автоматичне вимикання після завершення накачування;
− конструкція запобігає перегріву;
− вбудований ліхтарик;
− кнопкове керування;
− у комплекті кабель для підключення до прикурювача довжиною 3 м + 4 насадки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Однопоршневый |
| Тип насоса | Электрический (от прикуривателя) |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Особенности | _вбудований ліхтарик |
| Цвет | black ice |
| Розміри | 169 x 46 x 48 мм |
| Тип питания | прикурювач |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Напряжение | 12 V |
| Мoдель | Super Mini Inflator Pump |
| Комплект поставки | Компресор; повітряний шланг; автомобільний кабель живлення; насадки |
| Материал корпуса | ABS + PC |
| Максимальное давление | 8.2 атм |
| Цикл работы | 30 хв |
| Шланг подачі повітря | 0,18 м |
| Максимальний споживаний струм | 12 A |
| Діапазон тиску при накачуванні | 0.2 - 150 PSI |
- Цена: 1 187 ₴









