
Автомобільний насос HOCO ZP5 May smart air pump Black
- Готово к отправке
- Код: 6931474795526
912 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
HOCO ZP5 – це універсальний насос-компресор, який забезпечує швидке й ефективне накачування різних шин. Пристрій також підійде для роботи зі спортивними м'ячами, надувними човнами, іграшками та матрацами.ШВИДКИЙ І ПОТУЖНИЙЧас безперервної роботи насоса — до 15 хвилин, чого достатньо для досягнення необхідного результату. Максимальний тиск повітря — ≤ 3.5 бар. Усього за 9 хвилин автокомпресор може повернути здуту шину 205/R16 у форму.ТОЧНІСТЬ НАКАЧУВАННЯВисокочутливі датчики безпомилково визначають точність накачування. Вам потрібно тільки вибрати відповідний рівень тиску і насос все зробить сам. Пристрій оснащений декількома насадками для різних ситуацій.ІНФОРМАТИВНИЙ LED-ДИСПЛЕЙЯкісний LED-дисплей дозволяє легко контролювати процес накачування і рівень тиску. Налаштовується девайс натисканням п'яти клавіш. Є яскравий ліхтарик, за допомогою якого компресором зручно користуватися в темний час доби.КОМПАКТНИЙ І НАДІЙНИЙZP5 має малу вагу і розміри, завдяки чому його можна завжди мати при собі. Якісні матеріали збірки забезпечують надійний захист від пошкоджень. HOCO ZP5 стане вашим незамінним помічником в дорозі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Однопоршневый |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | вбудований ліхтарик |
| Питание | Вбудований акумулятор |
| Ємність акумулятора | 2000 mAh |
| Напряжение | 12 V |
| Вид товара | Автомобільний насос |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Розіміри пристрою | 52 х 52 х 171 мм |
| Колір насосів | Black |
| Модель насосів | ZP5 May smart air pump |
| Максимальное давление | 3,5 атм |
| Цикл работы | 15 хв |
| Манометр | є |
| Максимальний споживаний струм | 10 А |
- Цена: 912 ₴










