
Випрямляч для волосся з індикатором температури VGR V566 Білий
- Готово до відправки
- Код: V566
1 119 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Утюжок для волосся VGR V-566 – інструмент, за допомогою якого можна випрямити волосся або укласти його в лічені хвилини.
Завдяки гладкій поверхні з керамічним покриттям, утюжок швидко нагрівається, дбайливо впливає на волосся і рівномірно розподіляє тепло, зберігаючи його здоров'я і красу.
Перевага турмалінового покриття пластин в тому, що волосся від процедури випрямлення не електризується і не прилипає до одягу. Такий ефект досягається через негативно заряджені іони, які утворюються при роботі.
Завдяки керамічним пластинам, які швидко нагріваються, можна випрямити волосся і надати зачісці акуратного та елегантного вигляду, створити красиві локони. Керамічні пластини, що забезпечують легке ковзання, захищають волосся від пошкоджень. Після випрямлення або створення локонів волосся буде блищати і на дотик стане більш шовковистим.
Характеристики:
- Максимальна температура: 230 °C
- Мінімальна температура: 150 °C
- Час нагріву - 30 сек.
- Матеріал теплової пластини: Керамічне покриття
- Матеріал корпусу: ABS-пластик
- Довжина шнура: 2 м
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип | Випрямлячі |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 міс |
| Для створення | Гладкою зачіски |
| Потужність | 45 Вт Вт |
| Тип прибора | Випрямляч |
| Колір | Білий |
| Ширина пластин | 2.5 см |
- Ціна: 1 119 ₴










