
Чоппер кухонний із чашею на 3.9 л SOKANY SK-7015, Сталь
- Готово до відправки
- Код: SK-7015
2 399 ₴
- +380 (95) 349-00-25
Чоппер кухонний SOKANY SK-7015 має стильний дизайн та корпус із харчової нержавіючої сталі. У чаші чопера можна подрібнювати великі порції продуктів за один раз. Цей чоппер допоможе вам легко та швидко подрібнити різні продукти: м'ясо, рибу, овочі, фрукти, горіхи та навіть лід.
Чоппер простий у використанні. Вам потрібно лише нарізати продукти на невеликі шматки, покласти їх в чашу, закрити кришку і включити пристрій. Конструкцією передбачено 3 швидкості, серед яких можна вибрати оптимальну залежно від типу продуктів.
Ця модель стане чудовим вибором для тих, хто цінує компактність, функціональність та доступність.
SOKANY SK-7015 допоможе вам швидко і легко приготувати салати, фарш, соуси та багато іншого.
Характеристики:
- Потужність: 800 Вт
- Кількість швидкостей: 3
- Об'єм чаші: 3.9 л
- Матеріал чаші: нержавіюча сталь
- Кількість лез: 4
- Матеріал лез: нержавіюча сталь
- Розмір чопера: 27*22*29 см
- Вага: 1,7 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал чаші | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм чаші | 3.9 л |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Висота | 290 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 0.8 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 6 міс |
- Ціна: 2 399 ₴










