
М'ясорубка електрична 2400 Вт з насадками SOKANY SK-06001,Сталь
- Готово до відправки
- Код: SK-06001
4 689 ₴
- +380 (95) 349-00-25
Електрична м'ясорубка SOKANY SK-06001 – незамінний пристрій на будь-якій кухні. М'ясорубка вирізняється високою продуктивністю для переробки великої кількості продуктів за короткий час. Конструкцією передбачено режим реверсу та решітка з отворами стандартного діаметру, завдяки чому можна обробляти сировину різної твердості та текстури без зайвих зусиль. При цьому, в комплекті є насадки для ковбасок і кеббе, що дає можливість виготовляти напівфабрикати та заготовки для найрізноманітніших страв.
М'ясорубка виготовлена із безпечних матеріалів, відрізняється досить компактними розмірами. Її можна розмістити навіть у невеликому приміщенні, а двигун підвищеної потужності здатний працювати тривалий час без перегріву. Пристрій оснащений протиковзкими ніжками, що забезпечує стійкість м'ясорубки під час роботи.
Характеристики:
- Потужність: 2400 Вт
- Матеріал ножів: Нержавіюча сталь.
- Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь, ABS-пластик
- Об'єм лотка для сировини: 1 л
В комплекті:
- Змінні решітки
- Насадка для ковбас
- Пластиковий штовхач
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Захист від перевантажень | Так |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Реверс | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 32 см мм |
| Гарантія | 3 міс |
| Споживана потужність | 2500 Вт Вт |
| Ширина | 16 см мм |
- Ціна: 4 689 ₴










