
Гриль електричний настільний, компактний 550 Вт з антипригарною поверхнею Sokany SK-BBQ-853
- Готово до відправки
- Код: SK-BBQ-853
709 ₴
- +380 (95) 349-00-25
Міні-електрогриль SOKANY SK-BBQ-853 - чудовий вибір для невеликої кухні. Пристрій поєднує компактні розміри та оптимальну потужність, а завдяки двосторонньому нагріванню продукти не потрібно перевертати під час приготування.
Гриль має пластини з антипригарним покриттям, що дозволяє готувати здорові страви без використання тварин та рослинних жирів, або з мінімальною їх кількістю. Управління пристроєм просте та інтуїтивно зрозуміле. На корпусі розміщено два індикатори, які повідомляють про включення до мережі та готовності до роботи. Робоча поверхня легко очищується після використання.
Характеристики:
- Потужність: 550 Вт
- Діаметр пластин: 11 см
- Кількість режимів роботи: 1
- Довжина шнура: 50 см
- Матеріал корпусу: термостійкий пластик
- Розміри: 17*13*8 см
- Вага: 700 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Варіант установки | Настільний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Терморегулятор | Ні |
| Тип нагріваючої поверхні | Ребриста плита |
| Тип приладу | Електричний гриль-барбекю |
| Габаритні розміри гриля | |
| Вага | 0.7 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість використання на відкритому повітрі | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.5 м |
| Захист від вітру | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Індикатор роботи | Так |
| Лоток для жиру | Ні |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Ручки, що не нагріваються | Ні |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Регульована висота гриля | Ні |
| Знімні пластини, що нагріваються | Ні |
| Термоізольований корпус | Так |
| Зберігання додаткових плиток на корпусі | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття форми | Да |
| Висота | 8 см мм |
| Глибина | 17 см |
| Глибина робочої поверхні | 11 см |
| Джерело живлення | Електричність |
| Тип керування | Механічне |
| Колір корпусу | Червоний |
| Ширина | 13 см мм |
| Ширина робочої поверхні | 11 см |
- Ціна: 709 ₴









