
Апарат для приготування солодкої вати 500 Вт Sokany SK520M М'ятний
- Готово до відправки
- Код: SK520M
2 819 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Sokany SK-520 – це хороший вибір для тих, хто шукає швидкий, простий і безпечний спосіб приготування солодкої вати. Його легко чистити, він має стильний дизайн, але може бути гучним під час роботи. Знімна чаша та прозора кришка роблять апарат легким у чищенні. Sokany SK-520 обладнаний захистом від перегріву та нековзними ніжками.
З потужністю 500 Вт, цей апарат швидко перетворює звичайний цукор на чарівну, легку та ніжну солодку вату. дна кнопка на увімкнення та вимкнення забезпечує максимальну легкість використання.
Характеристики:
З потужністю 500 Вт, цей апарат швидко перетворює звичайний цукор на чарівну, легку та ніжну солодку вату. дна кнопка на увімкнення та вимкнення забезпечує максимальну легкість використання.
Характеристики:
- Тип: Настільний
- Потужність: 500 Вт
- Напруга: 220 В
- Частота: 50/60 Гц
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Вид | Апарат цукрової вати |
| Вид витратного матеріалу | Цукрова вата |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Побутове |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.6 кг |
| Діаметр уловлювача | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час нагрівання до потрібної температури | 120 сек |
| Гарантія | 6 міс |
| Колір | М'ятний |
- Ціна: 2 819 ₴






