
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ84A Smooth power bank with four cables(20000mAh) Black
- Готово до відправки
- Код: 6941991126178
642 ₴
- +380 (95) 349-00-25
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ84A Smooth power bank with four cables(20000mAh) Black стане ідеальним рішенням для повсякденного використання, подорожей та ділових поїздок. Його функціональність, компактний розмір та надійність гарантують, що ви завжди залишаєтеся на зв’язку зі своїми гаджетами.
ОСОБЛИВОСТІ:
− Велика ємність: Ця модель має ємність 20000mAh, що гарантує тривалий період збереження заряду для ваших пристроїв. Ви зможете без проблем заряджати смартфони, планшети та інші гаджети.
− Універсальні USB-порти: Павербанк обладнаний одним USB-А та кабелями для зарядки різних гаджетів, що забезпечує зручність використання.
− Вбудовані кабелі: В комплекті є вбудовані кабелі Type-C, Lightning та microUSB та USB-A, що дозволяє заряджати ваші пристрої без зайвих зусиль.
− Безпечна зарядка: Багаторівневий захист від замикань і перегрівів забезпечує надійність та безпеку при використанні.
− Вогнетривкі матеріали: Павербанк виготовлений з вогнетривких матеріалів, що підвищує його безпеку в експлуатації.
− Зручність заряджання: Заряджайте павербанк через роз'єми Type-C або вбудований USB-кабель для зручності використання.
− Індикація: Світлодіодні індикатори показують рівень заряду, що дозволяє легко контролювати залишок енергії.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від автомобільної зарядки, Від USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 420 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Вбудовані кабелі |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Розміри | 147×68×33 мм |
| Вихідні інтерфейси | USB Type-A; Вбудовані кабелі: USB-C, MicroUSB, Lightning |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Модель Power bank | BJ84A |
| Загальна потужність | 10 W |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Тип акумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
| Підтримка MagSafe | Немає |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C; вбудований кабель USB Type-A |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
- Ціна: 642 ₴









