
Мережевий зарядний пристрій HOCO CS12A Ocean single port QC3.0 charger White
- Готово до відправки
- Код: 6942007603690
143 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мережевий зарядний пристрій HOCO CS12A Ocean single port QC3.0 charger White — це високотехнологічний адаптер, створений для ефективного заряджання сучасних гаджетів. Підтримка найпоширеніших протоколів швидкого заряджання визначає його універсальність, а компактні розміри забезпечать зручне повсякденне використання.ОСОБЛИВОСТІ:− Практична форма із заокругленими ребрами та приємною на дотик поверхнею. − Компактні розміри та невелика вага. − Вилка стандарту EU з якісним нікельованим покриттям. − Корпус із надійної комбінації ABS-пластику та вогнестійкого полікарбонату. − Сучасний роз'єм USB-A з максимальною потужністю на виході 18W. − Підтримка швидкого заряджання за протоколами QC3.0, FCP, AFC. − Багаторівнева система захисту від перегріву, перевантаження, стрибків напруги та короткого замикання.Зарядний пристрій Hoco CS12A виконаний у повній відповідності до 99% сучасних портативних гаджетів. Воно поєднує передові технології, надійність і практичність, задовольняючи найвищі вимоги користувачів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 44 г г |
| Вихідна напруга | 5 V В |
| Вихідна потужність | 18 W Вт |
| Вихідний роз'єм | USB-A |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал | ABS + PC |
| Мoдель | CS12A |
| Колір | white |
| Швидке заряджання | Quick Charge; FCP; AFC |
- Ціна: 143 ₴




