
Портативна колонка з мікрофоном,20 Вт HOCO BS52 Black
- Готово до відправки
- Код: 6931474780799
1 713 ₴
- +380 (95) 349-00-25
Портативна акустична система з мікрофоном HOCO BS52 колонка є синонімом незабутніх моментів та веселощів. Чи буде це день народження, студентська хоум-паті чи подія на відкритому повітрі, цей пристрій добре працюватиме в будь-яких умовах. Міцний корпус додатково оснащений акумулятором дозволить вам легко взяти її з собою будь-куди. Є мікрофонний вхід.
Пристрій дозволяє відтворювати музику та Ваші улюблені треки з USB носіїв. Функціональність пристрою збільшується при підключенні Bluetooth, що дозволяє грати свої улюблені плейлисти, що зберігаються на вашому смартфоні без непотрібних додаткових кабелів!
Ви можете передавати потокову музику з різних джерел: Bluetooth із підтримкою пристроїв, USB. Колонка оснащена двома 6.5-дюймовими низькочастотними динаміками, які забезпечать чудову якість звуку 20 Вт. Веселі світлодіодні ліхтарі додадуть додатковий штрих в атмосферу вечірки.
Портативна акустика HOCO BS52 – не просто колонка. Це міні-караоке з: мікрофоном; динаміком; яскравою світломузикою; З таким аксесуаром не соромно прийти на вечірку чи компанію кращих друзів, легко надихнутися на природі, релаксуючи під час уроку йоги.
Особливості:
- Якісне та насичене стерео звучання
- Стильний та сучасний дизайн
- Яскраве та динамічне LED підсвічування з різнокольоровими режимами RGB (за бажанням вимикається), інформаційний дисплей
- Сучасний бездротовий протокол Bluetooth V5.0 для бездротової потокової передачі музики з будь-якого Bluetooth сумісного пристрою (мобільний телефон, планшет, ноутбук, iPhone або iPad) до 10 метрів
- Підтримка USB флешок та microSD карток у форматі MP3, WMA, WAV до 32 Гб
- Еквалайзер з частотним регулюванням Treble, Bass
- Лінійне з'єднання AUX mini jack 3.5mm інших аудіо пристроїв (телевізор, ПК, плеєр, смартфон і т.п.)
- FM радіо з функцією автопошуку: 87.5-108 МГц
- Дротовий мікрофон у комплекті, зручне кріплення в корпусі
- Зручна ручка для перенесення, пульт дистанційного керування в комплекті
Характеристики:
- Версія Bluetooth V5.0, чіп: Blue trum AB5365C, протокол AVRCP, A2DP, HSP/HFP
- Відстань підключення: 10 м
- Потужність колонки: номінальна 20W (10W *2)
- Канали: 2.0
- Динаміки: Ф6.5" *2
- Частота: 100Hz-20kHz
- Відношення сигнал/шум S/N: >75Дб
- Опір: 4Ω
- Підтримка: BT, TWS, FM, USB flash drive, TF card, AUX
- Вбудований акумулятор (колонка): Літій-іонний 18650, 2200mAh
- Час заряджання: 3 години
- Робочий час: 3 години
- Матеріал: ABS пластик, алюміній
- Розмір: 494 x 188 x 211 мм
- Вага: 2150 гр.
Комплектація:
- Колонка Hoco BS52
- Дротовий мікрофон
- Пульт дистанційного керування
- Упаковка, інструкція
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Особливості | Еквалайзер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2200 mAh |
| Інтерфейс | Bluetooth 5.0; USB; FM; AUX; microSD |
| Вага | 2.15 кг г |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Модель колонки | BS52 |
| Потужність | 10 W Вт |
| Розміри | 494 × 211 × 188 мм |
| Тип | 269711 |
| Колір | Black |
| Час заряджання | 3 |
| Час роботи від акумулятора | 3 години |
- Ціна: 1 713 ₴








