-5% з кодом КОЛОНКИ

Портативна колонка HOCO HA10 Oleada outdoor BT speaker Black
- Готово до відправки
- Код: 6942007635608
2 452 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
HOCO HA10 Oleada — це бездротова акустика з високоякісним звучанням. Ця модель відмінно підходить для прослуховування улюблених радіостанцій або відтворення музики зі смартфона. Сполучення з пристроями здійснюється за допомогою Bluetooth 5.4. Ви також можете підключати девайси через AUX-кабель. Додатково є порт для TF-карти та U-диска. Режим TWS дозволяє об’єднувати дві колонки для отримання сильнішого стереозвуку.Два 78-міліметрові динаміки потужністю 20 Вт кожний забезпечують яскраве та чітке звучання з низькими глибокими частотами. Вбудована батарея забезпечує до 4 годин безперервної роботи колонки. Стильний дизайн HOCO HA10 Oleada ідеально доповнить будь-який інтер’єр чи захід. Зручна ручка робить цю модель легкою у транспортуванні. Яскраве підсвічування не тільки виглядає красиво, але й дозволяє використовувати колонку у темну пору доби.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 3000 mAh |
| Інтерфейс | Bluetooth; AUX; USB; TF; TWS |
| Вага | 2017 г г |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Модель колонки | HA10 Oleada |
| Особливості | LED-підсвічування |
| Потужність | 40 W Вт |
| Розміри | 318 × 137 × 136 мм |
| Тип | 269711 |
| Тип живлення | 11692 |
| Колір | Black |
| Час заряджання | 4 |
| Час роботи від акумулятора | 4 роки |
- Ціна: 2 452 ₴








