Новинка

Зовнішній акумулятор Xiaomi Magnetic Power Bank 6000mAh GL Beige
- Готово до відправки
- Код: BHR9074GL
1 752 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Power Bank Xiaomi 6000mAh 15W Magnetic Power Bank GL Beige
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 6000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Максимальна потужність W | 15 |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Функції заряджання | Наскрізна зарядка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Підтримка бездротової зарядки |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Розміри | 104.8 × 68 × 15.1 мм |
| Вихідні інтерфейси | USB Type-C; бездротовий |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Комплект постачання | Пауербанк; кабель |
| Загальна потужність | 18 W |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Країна-виробник | Китай |
| Підтримка MagSafe | Да |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
- Ціна: 1 752 ₴















