
Мережевий зарядний пристрій HOCO C81A Asombroso single port charger set(Type-C) White
- Готово до відправки
- Код: 6931474727961
147 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
HOCO C81A Asombroso single port charger set(Type-C) White ─ набір із зарядного пристрою з одним USB-портом та кабелем USB — Type-C.Підходить для зарядки більшості пристроїв ─ телефонів, смартфонів та планшетів, смарт-годин, повербанків та інших.Пристрій виготовлено з якісного полікарбонату, принципова відмінність якого — вогнестійкість, що робить пристрій безпечним у використанні. Завдяки наявності порту USB та змінним кабелем у комплекті є можливість заряджати пристрої з різними конекторами. Завдяки компактним розмірам, пристрій можна легко переносити з собою в сумці або рюкзаку, щоб мати можливість в будь-який момент зарядити гаджети.ОСОБЛИВОСТІ:− Інтелектуальне регулювання струму; − Компактний, легкий пристрій ─ не займе багато місця і легко поміститься в кишеню, стане в нагоді в подорожі; − Вбудований чіп забезпечує безпечну зарядку та оберігає від перегріву, стрибків напруги та перевантаження; − Максимальна сила струму: 2.1А; − Виконано з якісного, стійкого до нагрівання та деформації полікарбонату.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 60 г г |
| Вихід | 2 - 2.9 А |
| Вихідна напруга | 5 V В |
| Вихідна потужність | 10.5 W Вт |
| Вихідний роз'єм | USB-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.4 A; 50/60 Hz |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Кабель | USB-A to Type-C |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал | PC |
| Мoдель | C81A Asombroso |
| Колір | white |
- Ціна: 147 ₴









