
Мережевий зарядний пристрій HOCO C143A Benefit single port PD20W charger White
- Готово до відправки
- Код: 6942007652063
109 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мережевий зарядний пристрій HOCO C143A Benefit single port PD20W charger White гарантує швидку та безпечну зарядку для будь-якого смартфона.Аксесуар виділяється своїми компактними розмірами та універсальністю, завдяки підтримці протоколу швидкої зарядки PD20W.Адаптер оснащений системою захисту від перегріву, перезарядження акумулятора гаджета, перепаду напруги і короткого замикання.Міцний корпус пристрою виготовлений з високоякісних, вогнетривких матеріалів: ABS-пластику та полікарбонату. Аксесуар має приємну на дотик глянцеву поверхню, його основна частина виконана зі скругленими гранями. У торці адаптера дуже зручно розміщено один роз'єм USB-C.Особливості зарядного пристрою HOCO C143A Benefit single port PD20W charger White: − підтримка протоколів швидкого заряджання; − Type-C-вихід підходить до широкого асортименту кабелів; − корпус пристрою складається із високоякісного пластику ABS; − вбудований захист від перегріву, перевантаження та короткого замикання; − захист від перенапруги спрацьовує при досягненні повного заряду, продовжуючи цим термін служби акумулятора.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 39 г г |
| Вихідна напруга | 5 V В |
| Вихідна потужність | 20 W Вт |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Мoдель | C143A |
| Колір | white |
| Швидке заряджання | Power Delivery; Quick Charge; FCP; AFC |
- Ціна: 109 ₴









