
Зовнішній акумулятор Baseus EnerFill FC31 Qpow 3 Digital Display Power Bank with USB-C+iP Cables 20000mAh 45W Cosmic Black
- Готово до відправки
- Код: E0028D00
1 694 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пауербанк, створений для подорожей Baseus Qpow 3 — це практичне джерело живлення, яке ідеально підходить для будь-якої ситуації. Завдяки компактному розміру та вбудованим кабелям (USB-C та Lightning) у вас завжди буде все необхідне для заряджання — жодних додаткових проводів не потрібно. Кабель також можна використовувати як шнурок, що полегшує перенесення портативного зарядного пристрою. Це надійний супутник і в коротких, і у тривалих поїздках.Потужність 45 W для вимогливих користувачів З максимальною вихідною потужністю 45 W, портативний зарядний пристрій може легко впоратися зі швидкою зарядкою не лише смартфонів, але й планшетів і навіть деяких ноутбуків з USB-C.Підтримка кількох протоколів швидкої зарядки (включаючи PD, SCP, QC) означає, що пристрій буде налаштовувати параметри зарядки відповідно до підключеного обладнання, гарантуючи максимальну ефективність і безпеку.Заряджає до 4 пристроїв одночасно Зовнішній зарядний пристрій має чотири виходи: вбудований кабель USB-C, вбудований кабель Lightning, порт USB-C та порт USB-A. Це дозволяє одночасно заряджати смартфон, планшет, навушники та смарт-годинник. Крім того, спеціальний режим низького струму дозволяє безпечно заряджати менші пристрої, такі як навушники TWS та смарт-годинники.Система захисту — 9 рівнів безпеки; від перенапруги; від занадто низької напруги; від перезаряду; від перегрівання; від короткого замикання; від перевантаження; від надмірного розрядження; від надмірної потужності; автоматична функція відновлення роботи.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | З дисплеєм |
| Вага | 359.5 г г |
| Вихідні інтерфейси | 2 × USB Type-C; USB Type-A; Lightning |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Ємність акумулятору | 20000 mAh мА/год |
| Загальна вихідна напруга | 5 V; 9 V; 12 V; 15 V; 20 V |
| Загальна потужність | 45 W |
| Комплект постачання | Power bank; вбудовані кабелі; інструкція; гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 4 |
| Матеріал корпусу | ABS+PC |
| Модель Power bank | FC31 Qpow 3 |
| Особливості | LED-дисплей, технологія швидкої зарядки |
| Призначення | для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ноутбуків тощо |
| Підтримка MagSafe | Немає |
| Розміри | 121 × 73 × 31.4 мм |
| Тип акумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Колір корпусу | Cosmic-Black |
- Ціна: 1 694 ₴


