
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ55A Graceful power bank 20000mAh Black
- Готово до відправки
- Код: 6941991111785
669 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ55A Graceful забезпечить безперервну роботу ваших пристроїв, де б ви не знаходилися.
Корпус з ABS-пластику та полікарбонату не тільки надає стильного вигляду, але й має вогнестійкі властивості, що робить його надійним і безпечним у використанні.
Спеціальний LED-індикатор дозволяє відстежувати рівень заряду, а компактні розміри роблять цей портативний акумулятор відмінним рішенням для повсякденного використання вдома, на роботі або під час відряджень чи подорожей.
Ємність 20 000 mAh забезпечує багаторазове заряджання ваших пристроїв без необхідності частої підзарядки самого акумулятора. Прилад оснащений двома вхідними портами (USB Type-C та micro-USB) та двома вихідними портами USB-A, що дозволить ефективно заряджати одразу кілька девайсів.
Акумулятор BOROFONE BJ55A Graceful стане незамінним помічником для всіх, хто цінує надійність та зручність у повсякденному житті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Black |
| Призначення | для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Розміри | 139×68×28 мм |
| Вихідні інтерфейси | 2 × USB-A |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Модель Power bank | BJ55A Graceful |
| Функції зарядки | Стандартна |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Тип акумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип заряджання | дротове |
| Підтримка MagSafe | Немає |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
- Ціна: 669 ₴





