
Зовнішній акумулятор VEGER C11 10000 mAh with built-in cables Type C / Lightning PD QC3.0 2A 22,5W Black
- Готово до відправки
- Код: VG-W1170
967 ₴
- +380 (95) 349-00-25
Зовнішній акумулятор Veger C11 ємністю 10 000 мАг гарантує швидку зарядку пристроїв будь-коли та будь-де.
ПОРТАТИВНИЙ ЗАРЯДНИЙ ПРИСТРІЙ ІЗ ВБУДОВАНИМИ КАБЕЛЯМИ
Цей зовнішній акумулятор ємністю 10 000 мАг має вихідний порт USB-A потужністю 22,5 Вт та два вхідні порти (18 Вт USB-C, 18 Вт Lightning), а також два вбудовані кабелі (Lightning потужністю 20 Вт та USB-C потужністю 20 Вт) і підходить для безпосереднього використання з більшістю найновіших пристроїв на ринку. Інтелектуальна система запобігає перезарядженню, перенапрузі, перевантаженню по струму та коротким замиканням.
ЗАРЯДЖАЙТЕ КІЛЬКА ПРИСТРОЇВ ОДНОЧАСНО
Порти підтримують швидку зарядку трьох пристроїв одночасно, таких як смартфон, планшет, портативна консоль або навушники TWS, що заощаджує ваш час і позбавляє необхідності чекати на поповнення заряду акумулятора.
БЕРІТЬ ЙОГО З СОБОЮ КУДИ ЗАВГОДНО
Мінімалістичний, тонкий дизайн і легка вага роблять зовнішній акумулятор зручним для подорожей, а світлодіодний дисплей повідомить вас про рівень заряду вашого пристрою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VEGER |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | З дисплеєм |
| Вага | 165 г г |
| Вихідні інтерфейси | USB Type-A; вбудований кабель Type-C; вбудований кабель Lightning |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C; Lightning |
| Гарантія в місяцях | 6 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| Модель Power bank | C11 |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Підтримка MagSafe | Немає |
| Розміри | 106 × 68.6 × 17 мм |
| Тип акумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Колір корпусу | Black |
- Ціна: 967 ₴










