
Зовнішній акумулятор VEGER K1 10000 mAh with built-in cables Type C / Lightning PD QC3.0 35W Black
- Готово до відправки
- Код: VG-W1188
1 110 ₴
- +380 (95) 349-00-25
Зовнішній акумулятор Veger K1 ємністю 10 000 мАг гарантує швидку зарядку пристроїв будь-коли та будь-де.
ПОРТАТИВНИЙ ЗАРЯДНИЙ ПРИСТРІЙ ІЗ ВБУДОВАНИМИ КАБЕЛЯМИ
Цей зовнішній акумулятор ємністю 10 000 мАг має вихідний порт USB-A потужністю 22,5 Вт та вхідний порт USB-C, а також два вбудовані кабелі (Lightning потужністю 27 Вт та USB-C потужністю 35 Вт) і підходить для безпосереднього використання з більшістю найновіших пристроїв на ринку. Інтелектуальна система запобігає перезарядженню, перенапрузі, перевантаженню по струму та коротким замиканням.
ЗАРЯДЖАЙТЕ КІЛЬКА ПРИСТРОЇВ ОДНОЧАСНО
Порти підтримують швидку зарядку чотирьох пристроїв одночасно, таких як смартфон, планшет, портативна консоль або навушники TWS, що заощаджує ваш час і позбавляє необхідності чекати на поповнення заряду акумулятора.
БЕРІТЬ ЙОГО З СОБОЮ КУДИ ЗАВГОДНО
Мінімалістичний, тонкий дизайн і легка вага роблять зовнішній акумулятор зручним для подорожей, а світлодіодний дисплей повідомить вас про рівень заряду вашого пристрою
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VEGER |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | З дисплеєм |
| Вага | 196 г г |
| Вихідні інтерфейси | USB Type-A; USB Type-C; вбудований кабель Type-C; вбудований кабель Lightning |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C; вбудований кабель USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 6 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 35 W |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 4 |
| Модель Power bank | K1 |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Підтримка MagSafe | Немає |
| Розміри | 105 × 56 × 26.4 мм |
| Тип акумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Колір корпусу | Black |
- Ціна: 1 110 ₴







