
Зовнішній акумулятор ACEFAST M17 PD20W/22.5W magnetic fast charging power bank with built-in stand 10000mAh Black
- Готово до відправки
- Код: 6974316284000
1 174 ₴
- +380 (95) 349-00-25
Зовнішній акумулятор ACEFAST M17 PD20W/22.5W з магнітною швидкою зарядкою та вбудованою підставкою, 10000 mAh, Чорний — це сучасний павербанк, який поєднує в собі функції швидкої зарядки, магнітного кріплення та зручної підставки для вашого пристрою.
MAGSAFE
Цей павербанк підтримує більшість протоколів швидкої зарядки, забезпечуючи ефективне та швидке поповнення енергії ваших пристроїв. Магнітна функція дозволяє надійно закріпити сумісні пристрої для бездротової зарядки, а вбудована підставка забезпечує додаткову зручність під час використання. Оснащений бездротовою зарядкою, сумісною з MagSafe, до 15 W для зручного бездротового передавання енергії
УНІВЕРСАЛЬНИЙ У ВИКОРИСТАННІ
Підтримує швидку зарядку PD 20 W/22,5 W, сумісно з різними пристроями, включно зі смартфонами, планшетами та аксесуарами з низьким енергоспоживанням, як-от Bluetooth-навушники.
ДИЗАЙН
Вбудована підставка дає змогу розміщувати телефон як у горизонтальному, так і у вертикальному положенні під час заряджання, що ідеально підходить для перегляду відео або відеодзвінків. Завдяки компактному дизайну та багатофункціональності, ACEFAST M17 є ідеальним вибором для тих, хто шукає надійний та зручний зовнішній акумулятор для щоденного використання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Acefast |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 198 г г |
| Вихідні інтерфейси | USB Type-C |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав + PC |
| Модель Power bank | M17 |
| Призначення | Для смартфонів з підтримкою Magsafe |
| Підтримка MagSafe | Да |
| Розміри | 101 × 64.5 × 17 мм |
| Тип акумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Бездротове |
| Упаковка | Індивідуальна |
| Функції зарядки | Power Delivery; Quick Charge; FCP; AFC |
| Колір корпусу | Black |
- Ціна: 1 174 ₴







