
Штатив-тримач Ulanzi Vijim ZJ02 C-clip Folding Bracket Black
- Готово до відправки
- Код: T085
1 873 ₴
- +380 (95) 349-00-25
Штатив Ulanzi ZJ02 Black— це не просто штатив. Це рішення, розроблене для того, щоб вивести створення контенту на професійний рівень. Завдяки інноваційному дизайну та гнучкій функціональності ZJ02 готовий стати цінним помічником для творців контенту, стримерів і фотографів усіх рівнів.
ОСОБЛИВОСТІ:
• Гнучка конструкція: вільно регулюйте кут камери на 360 градусів.
• Розширювання довжини до 123 см.
• Високоякісні матеріали: конструкція з алюмінієвого сплаву, міцна та довговічна.
• Витримує вагу до 2 кг.
• Підтримує різноманітні пристрої — від смартфонів до маленьких дзеркальних фотоапаратів. Підходить для бездзеркальних камер і різного обладнання для відеозйомки.
• Надійна система кріплення до столу, швидкий і легкий монтаж. С-подібний затискач має гвинтову структуру фіксації, підходить для звичайних столів у межах 48 мм, таких як письмові столи, кухонні стільниці, узголів’я ліжка тощо.
• Можна використовувати як вдома, так і в офісі. Підходить для всіх робочих зон.
• Широкий спектр використання: чудово підходить для трансляції ігор, відеоконференцій, зйомки продуктів, стрімів, прямих ефірів, створення контенту для YouTube, онлайн-презентацій.
З Ulanzi ZJ02 ви отримаєте найбільш стабільне та ефективне створення контенту. Незалежно від того, чи транслюєте ви ігри, приймаєте участь у відеоконференції або робите предметну зйомку, ZJ02 готовий стати багатоцільовим пристроєм, який допоможе підняти вашу роботу до професійних стандартів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Стійка журавель |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Особливості | Обертання на 360°, нахил на 180°, вертикальна та горизонтальна зйомка |
| Розміри | 460 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | ZJ02 |
| Комплект постачання | Штатив-тримач; кріплення C-clamp |
| Тип кріплення | Різьба 1/4" |
| Сумісність | камери, телефони, світло |
| Додаткові характеристики, штативи | Максимальне навантаження — 2 кг, діапазон затискача для поверхонь — до 48 мм, кульова головка 360° |
| Колір штативу | 7073 |
| Висота штативу | 123 см |
| Тип штативу | Гнучкий штатив |
- Ціна: 1 873 ₴










