
Зовнішній акумулятор Baseus Magnetic Mini Air Wireless Fast Charge Power Bank 6000mAh 20W Cluster Black(With Simple Series
- Готово до відправки
- Код: P10059002113-00
1 195 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідні інтерфейси | 1 x Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Ємність акумулятору | 6000 mAh мА/год |
| Загальна потужність | 20 W |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Модель Power bank | P10059002113-00 |
| Тип заряджання | дротове |
| Упаковка | Картонна |
| Функції зарядки | Fast charging 20 W |
- Ціна: 1 195 ₴

