
Мережевий зарядний пристрій HOCO C149A Charm PD30W+QC3.0 charger (EU) White
- Готово до відправки
- Код: 6942007630337
251 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мережевий зарядний пристрій HOCO C149A Charm оснащений портом Type-C та USB-A для ефективного заряджання ваших девайсів. Він сумісний з багатьма сучасними пристроями: повербанками, смартфонами, планшетами, акустичними системами різних виробників. Максимальна вихідна потужність адаптера становить 30 Вт. Є підтримка протоколів швидкої зарядки PD30W, PPS, QC3.0, FCP, AFC. Корпус з ABS-пластику та полікарбонату не тільки надає стильного вигляду, але й має вогнестійкі властивості, що робить його безпечним у використанні. Компактний розмір (77,5 × 33 × 33 мм) гарантує, що зарядний пристрій буде вашим надійним супутником у будь-якій подорожі, забезпечуючи швидку та ефективну зарядку ваших улюблених гаджетів, де б ви не знаходилися. Високоякісні матеріали та виробничі стандарти забезпечують довговічність та надійність зарядного пристрою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 52 г |
| Вихідна потужність | 30 W Вт |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Вихідна напруга (output) | 12 V |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Сила вихідного струму | 2.5 A |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Тип роз'єму | USB Type-A; USB Type-C |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
- Ціна: 251 ₴






