
Бездротові навушники ACEFAST W4 true wireless earbuds with phone stand Khaki
- Готово до відправки
- Код: 6974316285021
722 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бездротові навушники ACEFAST W4 true wireless earbuds with phone stand вирізняються глибоким шумопоглинанням, чистим професійним звучанням та надлегким дизайном, який ідеально пасує до активного ритму життя.ЗАРЯДНИЙ ЧЕХОЛ-ПІДСТАВКА ДЛЯ ТЕЛЕФОНА Блокування одним клацанням, три регульовані кути нахилу, підтримка вертикального та горизонтального розміщення смартфона.УЛЬТРАКОМПАКТНА КОНСТРУКЦІЯ ВНУТРІШНЬОКАНАЛЬНИХ НАВУШНИКІВ Зручні для тривалого носіння без дискомфорту.УЛЬТРАТОНКИЙ І КОМПАКТНИЙ ДИЗАЙН КОРПУСУ Легко транспортується та поміщається у кишені.ВОДОНЕПРОНИКНІСТЬ IPX4 Підходять для використання на вулиці за будь-якої погоди.ІІ-ШУМОПРИДУШЕННЯ ПІД ЧАС ДЗВІНКІВ Фільтрує сторонні шуми та забезпечує чисте звучання голосу.ДО 28 ГОДИН РОБОТИ ВІД АКУМУЛЯТОРА Тривалий час відтворення з кейсом для активного щоденного використання.ШВИДКА ЗАРЯДКА 10 ХВ — 2 ГОДИНИ РОБОТИ Можливість швидко підзарядити й продовжити користуватися.ПОТУЖНЕ ЗВУЧАННЯ 10 ММ ДРАЙВЕРІВ Ультратонка композитна мембрана забезпечує насичене та професійне звучання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acefast |
| Вид навушників | Вакуумні |
| Мікрофон | Вбудований |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | Bluetooth 5.4 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип підключення | Бездротові |
| Колір | Хакі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 350 mAh |
| Вага | 37.6 г г |
| Конструкція мікрофона | Вакуумні / внутрішньоканальні |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал | ABS + PC |
| Матеріал амбушурів | Силікон |
| Модель навушників | W4 |
| Наявність активного шумозаглушення | Технологія активного шумопоглинання ENC |
| Радіус дії | до 10 м |
| Розміри | 57×57×24 мм |
| Час роботи, год | 7 |
| Частотний діапазон | 20 – 20000 Hz |
- Ціна: 722 ₴



