
Бездротові навушники HOCO EQ24 Estrella wireless BT headset White Star
- Готово до відправки
- Код: 6942007647793
432 ₴
- +380 (95) 349-00-25
Повну свободу під час руху та ідеальний звук подарують користувачам TWS-навушники HOCO EQ24 Estrella. Компактна конструкція і мініатюрна вага абсолютно не сковують рухи, гарнітура не заважає під час експлуатації, при цьому стабільно фіксується у вухах. Як і інші гаджети цього типу, TWS-гарнітура радує абсолютною відсутністю штекерів і наголов'я, а отже, аксесуар не стримуватиме ваші рухи або, наприклад, не заважатиме вам під час тренувань або активного відпочинку. Навушники бездротові HOCO EQ24 Estrella з поліпшеною системою енергозбереження працюють до 7 годин в активному режимі використання.
Зарядний кейс оснащений акумулятором на 320 мАг, а самі навушники обладнані акумуляторами на 40 мАг кожен і дозволяють насолоджуватися улюбленими треками до 7 годин (при 70% гучності) без заряджання.
Аксесуар легко приєднується до будь-якого смартфона за допомогою Bluetooth 5.4. Радіус дії сягає до 10 м.
HOCO EQ24 Estrella — чудовий аксесуар для щоденного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Вид навушників | Вакуумні |
| Мікрофон | Вбудований |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | Bluetooth 5.4 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип підключення | Бездротові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 320 mAh |
| Вага | 46.5 г г |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мoдель | EQ24 Estrella |
| Наявність активного шумозаглушення | Без активного шумопоглинання |
| Радіус дії | до 10 м |
| Розміри | 61×48×27 мм |
| Колір | White-Star |
| Час роботи від акумулятора | 7 років |
| Частотний діапазон | 20 – 20000 Hz |
- Ціна: 432 ₴



