
Смарт-штатив HOCO K26 Smart camera gimbal Black
- Готово до відправки
- Код: 6942007652605
701 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
HOCO K26 Smart camera gimbal Black — це сучасний тримач із функцією автоматичного стеження за обличчям. Завдяки технології розпізнавання обличчя пристрій відслідковує рух користувача в кадрі та забезпечує плавне автонаведення під час фото- чи відеозйомки. Ідеальне рішення для створення динамічного контенту без сторонньої допомоги. Забезпечує надійну фіксацію смартфона і комфорт під час використання — будь-де й будь-коли. КРІПЛЕННЯ − Тримач для смартфона обертається на 360° та має можливість нахилу, що дозволяє знімати як у горизонтальному, так і у вертикальному форматі, а також під різними кутами. − Із стандартним затискачем для смартфонів з діагоналлю 4.5 – 7 дюймів. А також в комплекті є підставка з різьбленням 1/4", що забезпечує стабільне кріплення тримача на пласких поверхнях. ОСОБЛИВОСТІ − Bluetooth-пульт у комплекті — для дистанційного керування зйомкою без допомоги інших. − Зручна зарядка — оснащений портом Type-C для швидкого та стабільного живлення. − Надійний матеріал — виготовлений з міцного та легкого ABS-пластику, стійкого до зношення. − Автономність — вбудований акумулятор ємністю 1200 мАг забезпечує тривалу роботу без підключення до мережі. − Надійне кріплення смартфона — механічний затискач підходить для різних моделей і фіксує телефон без хитань. − Універсальність кріплення — тримач можна встановити на плоску поверхню за допомогою комплектної підставки або прикріпити до будь-якого штатива з різьбленням 1/4 дюйма.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Підставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 234 г г |
| Висота | 22 см мм |
| Додаткові характеристики | Час роботи: 6 годин; ємність акумулятора: 1200 мАг |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал корпусу | ABS + PC |
| Мoдель | K26 |
| Особливості | Автоматичне відстежування обличчя та поворот на 360° |
| Розміри | 108 х 95 х 223 мм |
| Сумісність | Зі смартфонами з діагоналлю 4.5 – 7 дюймів |
| Тип кріплення | Затискач, різьба 1/4" |
| Тип штативу | Настільний штатив |
| Колір | Black |
- Ціна: 701 ₴










