
Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO C109A(10.5W) Fighter single port charger set(iP) White
- Готово до відправки
- Код: 6942007656597
126 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
HOCO C109A(10.5W) Fighter single port charger set(iP) — це практичний, компактний аксесуар, який відрізняється підтримкою швидкої зарядки та винятковою надійністю, а також йде в комплекті з кабелем Lightning довжиною 1 м.Аксесуар реалізований в ергономічному дизайні, що у поєднанні невеликими розмірами та здатністю працювати від мереж з напругою від 100 V до 240 V робить його чудовим вибором для використання як вдома, так і під час подорожей. Його приємна на дотик поверхня та заокруглені бічні грані внесуть додаткову зручність у повсякденну експлуатацію. Корпус пристрою надійно зібраний, виготовлений із міцного, вогнестійкого ABS-пластику, що гарантує захист внутрішніх електронних компонентів від негативного зовнішнього впливу.Модель забезпечена багаторівневою системою захисту від перегріву, короткого замикання, перевантаження та стрибків напруги, оснащена вилкою європейського стандарту та одним роз'ємом USB. Швидка зарядка забезпечується максимальною потужністю 10.5 W.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 58 г |
| Вихідна потужність | 10.5 W Вт |
| Вихідна напруга (output) | 5 V |
| Довжина кабелю | 1 |
| Кабель | USB-A/Lightning |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Lightning |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Мoдель | C109A Fighter |
| Сила вихідного струму | 2.1 A |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Тип роз'єму | USB Type-A |
| Колір | white |
- Ціна: 126 ₴









