
Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO CS11A Ocean single port charger set(Type-C) Black
- Готово до відправки
- Код: 6942007603607
123 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (95) 349-00-25
HOCO CS11A Ocean single port charger set(Type-C) — це практичний, компактний аксесуар, який відрізняється підтримкою швидкої зарядки та винятковою надійністю, а також йде в комплекті з кабелем Type-C довжиною 1 м.
Аксесуар реалізований в ергономічному дизайні, що у поєднанні невеликими розмірами та здатністю працювати від мереж з напругою від 100 V до 240 V робить його чудовим вибором для використання як вдома, так і під час подорожей. Його приємна на дотик поверхня та заокруглені бічні грані внесуть додаткову зручність у повсякденну експлуатацію. Корпус пристрою надійно зібраний, виготовлений із міцного, вогнестійкого полікарбонату, що гарантує захист внутрішніх електронних компонентів від негативного зовнішнього впливу.
Модель забезпечена багаторівневою системою захисту від перегріву, короткого замикання, перевантаження та стрибків напруги, оснащена вилкою європейського стандарту та одним роз'ємом USB.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 56 г |
| Вихідна напруга (output) | 5 V |
| Довжина кабелю | 1 |
| Кабель | USB Type-C |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал корпусу | ABS + PC |
| Мoдель | CS11A Ocean |
| Сила вихідного струму | 2.1 A |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Тип роз'єму | USB Type-A |
| Колір | Black |
- Ціна: 123 ₴





