
Накопичувач SSD Patriot P220 1TB 2.5" 7mm SATAIII
- Готово до відправки
- Код: P220S1TB25
6 507 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Накопичувач SSD Patriot P220 1TB 2.5" 7mm SATAIII — ідеальне рішення для повсякденних завдань. Твердотільний накопичувач створено для найліпшої продуктивності, забезпечує максимальну швидкість читання до 550 МБ/с і швидкість записування до 500 МБ/с для блискавичного доступу до файлів, швидкого завантаження великих мультимедійних файлів.Форм-фактор 2.5" не обмежує використання цього SSD у ноутбуках і нетбуках, низьке енергоспоживання збільшить час роботи від батареї, а брак обертових частин забезпечить нульовий рівень шуму.Головні особливості: − Технологія флеш-пам’яті TLC. − Сертифікати стійкості: CE, FCC, RoHS. − Проста установка і модернізація. − Надійний захист даних.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Patriot |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Швидкість зчитування | 550 Мб/сек |
| Швидкість запису | 500 Мб/сек |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | 7073 |
| Розміри | 100 x 69.9 x 7 мм |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Мoдель | P220 |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Тип елементів пам'яті | TLC |
| Формфактор | 2.5" |
- Ціна: 6 507 ₴




