
Накопичувач SSD Apacer AS350X 1TB 2.5" 7mm SATAIII 3D NAND
- Готово до відправки
- Код: AP1TBAS350XR-1
6 298 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
AS350X — це найновіший твердотілий накопичувач Apacer. Він має інтерфейс SATA III нового покоління і забезпечує швидкість передачі 6 Гб/с, що дозволяє досягти швидкості читання/запису до 560/540 МБ/с.ВІДМІННИЙ ВАРІАНТ ДЛЯ АПГРЕЙДУВисокошвидкісний доступ моделі AS350X також пропонує додаткові обчислювальні можливості. Завантаження та виконання програми триватиме лише кілька секунд.Завдяки програмному забезпеченню SSD Utility від Apacer, користувачі можуть відстежувати всю необхідну інформацію про стан своїх дисків без додаткових витрат.ВИСОКА ПРОДУКТИВНІСТЬ ТА НАДІЙНІСТЬAS350X має збільшений термін служби, а також оптимізовану стабільність роботи, яка зберігатиметься навіть після багатьох років використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apacer |
| Вид | Внутрішній |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Швидкість зчитування | 560 Мб/сек |
| Тип диска | SSD |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 48 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Total Bytes Written | 600 |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Час напрацювання на відмову | 1500000 |
| Група ємності | 960 GB – 1 TB |
| Країна реєстрації бренда | Тайвань |
| Мoдель | AS350X |
| Розміри | 100 × 69.85 × 6.90 мм |
| Швидкість записування | до 540 Mb/s Мб/сек |
| Тип елементів пам'яті | 3D NAND TLC |
| Формфактор | 2.5" |
| Колір | 7073 |
- Ціна: 6 298 ₴



