
Проектор HOCO DT4 Wi-Fi 2.4/5 ГГц Smart full autofocus projector (720P Android version) EU
- Готово до відправки
- Код: 6942007645126
4 648 ₴
- +380 (95) 349-00-25
Перетворіть будь-який простір у справжній кінотеатр з портативним проектором HOCO DT4! Це ідеальний пристрій для розваг та презентацій.
З функцією Wi-Fi 2.4+5G та Bluetooth 5.1 підключення до пристроїв стає максимально зручним. Ви можете проектувати контент із вашого смартфона, планшета або ноутбука без зайвих проводів.
Крім того, до проектора можна підключити комп’ютер, ігрову приставку, планшет, ноутбук за допомогою HDTV-кабелю. Має інтерфейс USB та AUX-вихід для навушників. Відмінна передача кольору, забезпечує чітке і яскраве зображення. Є пульт дистанційного керування.
Проектор HOCO DT4 пропонує високу якість зображення з роздільною здатністю 1280 × 720P. Завдяки цьому ви зможете насолоджуватися чіткими та яскравими зображеннями, які будуть радувати око.
HOCO DT4 має яскравість 190 ANSI, що гарантує хорошу видимість навіть за умови яскравого освітлення. Проектор виконаний у лаконічному сірому кольорі, який легко впишеться в будь-який інтер’єр та стане його стильним акцентом.
Обираючи проектор HOCO DT4, ви отримуєте якісний продукт, який забезпечить вам комфорт та задоволення від перегляду:
• Вбудована ОС Android 13 дозволяє користувачам запускати програми безпосередньо на проекторі, включаючи потокові сервіси, медіаплеєри та ігри.
• Вбудовані динаміки забезпечують базове відтворення звуку без потреби у зовнішніх колонках.
• Можливість підключення через Wi-Fi 2,4 ГГц, 5 ГГц або Bluetooth для потокового відео та аудіо.
• Підтримка YouTube, Netflix, Disney+.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм, Wi-Fi, USB |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Зображення | |
| Роздільна здатність | 1280x720 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Підтримує 22 мови |
| Колір | Metal Gray |
| Розміри | 138.2 × 128 × 158 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | DT4 |
| Комплект постачання | Проєктор; пульт ДК; HDTV-кабель; кабель живлення EU |
| Інтерфейс | Wi-Fi 2.4/5 ГГц; Bluetooth 5.1; USB; HDTV; AUX 3.5 мм |
| Діагональ дисплею | 2.69" |
| Розмір проекції | 23.5 – 183″ |
| Відстань проекції | 0.7 – 4.65 м |
| Режим фокусування | Автоматичний/ручний (пульт ДУ) |
| Яскравість | 190 ANSI |
- Ціна: 4 648 ₴










