Новинка

Смарт-годинник W&O IWO X22 38mm. 330 mAh, IP68 Army Green
- Готово до відправки
- Код: IWOX22AG
1 174 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
W&O IWO X22 IP68 — стильний годинник у круглому корпусі. Модель має всі необхідні функції для комфортного користування, а акумулятора вистачає на 5–7 днів активного використання.
СТИЛЬНИЙ АКТУАЛЬНИЙ ДИЗАЙН
Модель виготовлена в класичному круглому корпусі. Смартгодинник легкий і компактний, його майже не відчуваєш на зап’ясті впродовж усього дня. Великий вибір циферблатів дозволяє обрати варіант, який найбільше підходить під ваш настрій та стиль.
ЗАХИЩЕНИЙ ВІД ВОЛОГИ ТА ПИЛУ
W&O IWO X22 захищена за стандартом IP68. Це значить, що смартгодинник не боїться пилу й вологи. Можна сміливо мити руки або приймати душ, не знімаючи годинник.
ПРАЦЮЄ ДО 7 ДНІВ БЕЗ ПІДЗАРЯДКИ
Модель оснащена акумулятором з ємністю 330 mAh. Цього вистачає на 5–7 днів активного використання та на 35 днів у режимі очікування. Заряджається смартгодинник за допомогою магнітної зарядки.
ОСНАЩЕНИЙ УСІМА НЕОБХІДНИМИ ФУНКЦІЯМИ
Смартгодинник підтримує до 128 різних спортивних режимів, тож ви зможете відстежувати ефективність своїх тренувань. Вимірювання пульсу, тиску й кисню в крові дозволяє ретельно слідкувати за своїм здоров’ям упродовж дня, а моніторинг сну допоможе відстежувати свій стан вночі. Bluetooth-дзвінки дозволяють залишатися на зв’язку, навіть якщо смартфон не під рукою.
СТИЛЬНИЙ АКТУАЛЬНИЙ ДИЗАЙН
Модель виготовлена в класичному круглому корпусі. Смартгодинник легкий і компактний, його майже не відчуваєш на зап’ясті впродовж усього дня. Великий вибір циферблатів дозволяє обрати варіант, який найбільше підходить під ваш настрій та стиль.
ЗАХИЩЕНИЙ ВІД ВОЛОГИ ТА ПИЛУ
W&O IWO X22 захищена за стандартом IP68. Це значить, що смартгодинник не боїться пилу й вологи. Можна сміливо мити руки або приймати душ, не знімаючи годинник.
ПРАЦЮЄ ДО 7 ДНІВ БЕЗ ПІДЗАРЯДКИ
Модель оснащена акумулятором з ємністю 330 mAh. Цього вистачає на 5–7 днів активного використання та на 35 днів у режимі очікування. Заряджається смартгодинник за допомогою магнітної зарядки.
ОСНАЩЕНИЙ УСІМА НЕОБХІДНИМИ ФУНКЦІЯМИ
Смартгодинник підтримує до 128 різних спортивних режимів, тож ви зможете відстежувати ефективність своїх тренувань. Вимірювання пульсу, тиску й кисню в крові дозволяє ретельно слідкувати за своїм здоров’ям упродовж дня, а моніторинг сну допоможе відстежувати свій стан вночі. Bluetooth-дзвінки дозволяють залишатися на зв’язку, навіть якщо смартфон не під рукою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IWO |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 330 mAh |
| Бездротові інтерфейси | Bluetooth |
| Вага | 31.3 г г |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Габарити | 48.5 × 12.5 мм |
| Застосунок | Da Fit |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | IWO X22 |
| Обсяг оперативної пам’яті | 640 Kb |
| Розмір дисплею | 1.46" |
| Спосіб зарядки | Магнітний з’єднувач |
| Сумісна система | Android 5.0 та вище; iOS 10.0 та вище |
| Тип живлення | 11692 |
| Флеш пам'ять | 128 Mb |
| Функції | IP68, моніторинг сну, вимірювання тиску, вимірювання кисню в крові, секундомір, спортивний режим, крокомір, Bluetooth-дзвінки тощо |
| Час роботи від акумулятора | 5 – 7 днів |
- Ціна: 1 174 ₴







