-5% з кодом КОЛОНКИ

Колонка WUW-R213 Black
- Готово до відправки
- Код: R213
220 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колонка WUW-R213 використовує Bluetooth для бездротового відтворення музики на відстані до 10 м. Вбудований акумулятор дає змогу близько 2–3 годин насолоджуватися якісною музикою або іншим аудіоконтентом. Сама батарея заряджається 1–2 години. Особливістю моделі є барвисте LED-підсвічування, яке приємне для очей.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WUW |
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 78 мм |
| Висота | 62 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | LED-підсвітка |
| Колір | Black |
| Час заряджання | 1-2 роки |
| Ємність акумулятора | 400 mAh |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | R213 |
| Інтерфейс | Bluetooth |
| Габарити | 78 × 62 мм |
| Час роботи від акумулятора | 2-3 роки |
- Ціна: 220 ₴


