
Складний вугільний гриль Garden Line BBQ4858 Чорний
- Готово до відправки
- Код: BBQ4858
1 050 ₴
- +380 (95) 349-00-25
Складаний вугільний гриль, мангал Garden Line BBQ4858 Чорний
Цей практичний гриль не лише подарує незабутні смакові відчуття, а й дозволить приготувати смачну їжу під час походу чи кемпінгу.
Його незвичайна функціональність дозволяє організувати трапезу будь-де, а простота очищення чаші робить приготування страв на грилі ще приємнішим.
Завдяки невеликому розміру та можливості складання він поміститься у багажник автомобіля, гарантуючи стабільне та безпечне приготування їжі у польових умовах.
Оснащений двома ґратами та розмірами 45х30х30 см, цей гриль стане ідеальним вибором для всіх любителів активного відпочинку на природі.
Характеристики
- Розмір: 44 x 28,5 x 36 см
- Розмір решітки: 42,5 x 26,5 см
- Товщина металу: 0,5 мм
Швидке складання без використання гвинтів та інструментів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garden Line |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Тип палива | Деревне вугілля |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Товщина корпусу | 0.5 мм |
| Матеріал решітки | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 300 мм |
- Ціна: 1 050 ₴





