
Карта пам'яті SDXC (UHS-1 U3) Kingston Canvas Go! Plus 64Gb class 10 A2 V30 (R200MB/s)
- Готово до відправки
- Код: SDG4/64GB
1 158 ₴
- +380 (95) 349-00-25
Карти пам’яті Canvas Go! Plus SD від Kingston створені для любителів пригод, які постійно намагаються зробити ідеальний кадр.
Завдяки чудовій швидкості передачі даних до 200 МБ/с1, карта пам’яті Canvas Go! Plus SD підвищує швидкість та ефективність всіх процесів, залишаючи вам більше часу на підкорення нових творчих вершин.
Карта пам’яті Canvas Go! Plus відповідає класу швидкості V30, тому ви можете знімати приголомшливі відео у форматі 4K Ultra-HD без уповільнення швидкості та втрати кадрів, а також робити фотографії в режимі серійної зйомки.
Візьміть своє бачення в дорогу разом із карткою пам'яті SD Canvas Go! Plus! Поєднуйте пригоди з творчістю!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingston |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип карти пам'яті | SD |
| Об'єм пам'яті | 64 GB |
| Клас швидкості | Class 10 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Розміри | 24 x 32 x 2.1 мм |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Мoдель | Canvas Go! Plus |
| Клас швидкості відео | V30 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Рейтинг | A2 |
| Об'єм одного модуля | 64 GB |
- Ціна: 1 158 ₴



