
Мережевий зарядний пристрій HOCO CS24A Puerto single-port PD25W charger (EU) Black
- Готово до відправки
- Код: 6942007639750
143 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (95) 349-00-25
Мережевий зарядний пристрій HOCO CS24A Puerto оснащений портом Type-C для ефективного заряджання ваших девайсів. Він сумісний з багатьма сучасними пристроями: повербанками, смартфонами, планшетами, акустичними системами різних виробників. Максимальна вихідна потужність адаптера становить 25 Вт. Є підтримка протоколів швидкої зарядки PD25W, QC, FCP, AFC. Корпус виконаний з якісного ABS-пластику. Компактний розмір (82,2 × 44 × 27,5 мм) гарантує, що зарядний пристрій буде вашим надійним супутником у будь-якій подорожі, забезпечуючи швидку та ефективну зарядку ваших улюблених гаджетів, де б ви не знаходилися. Високоякісні матеріали та виробничі стандарти забезпечують довговічність та надійність зарядного пристрою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 46 г г |
| Вихідна потужність | 25 W Вт |
| Вихідна напруга (output) | 5 V; 9 V; 12 V |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Зарядний пристрій; документація |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Колір | 7073 |
| Швидке заряджання | Power Delivery 25 W |
- Ціна: 143 ₴







