
Електросамокат OKAI ES10-NEON Lite White 9" 300(600)W, 7.8Ah, 30km, 25km\h, 20%, NFC, App, 15kg
- Готово до відправки
- Код: ES10-W
19 869 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
OKAI ES10-NEON Lite 9" — самокат, на якому все місто знаходиться в межах вашої досяжності. Гарний дизайн, індивідуальні параметри і просте і швидке складання.
Електричний самокат Okai NEON допоможе вам виділятися на дорозі. Він ідеально підходить для поїздок до школи, коледжу, на роботу чи просто на прогулянку. OKAI ES10-NEON Lite — міцний та легкий, з красивим дизайном та динамічним характером.
ЕФЕКТИВНИЙ ДВИГУН І ШВИДКА ЗАРЯДКА
Максимальна потужність 600 Вт, дальність дії 30 км та швидкість до 25 км/год – все це під вашим контролем. ES10-NEON Lite доставить вас туди, куди вам потрібно. Містка батарея 7,8 Аh, забезпечить вам живлення навіть на різких підйомах. Потужний та швидкий зарядний пристрій відновить 100% енергії всього за 4,5 годин.
ІНДИВІДУАЛЬНЕ ОСВІТЛЕННЯ
Виразіть себе за допомогою кольору. Ви самі вирішуєте, яким кольором світитиметься ваш скутер. За допомогою програми обирайте свій колір і вирушайте в дорогу.
КОНТРОЛЮЙТЕ ПАРАМЕТРИ ВАШОГО САМОКАТУ НА КОЛЬОРОВОМУ ДИСПЛЕЇ
Один погляд і у вас все під контролем. Перевірте поточну швидкість, стан батареї, режим руху або освітлення. Багатофункціональна кнопка полегшить ваше завдання. Ви знайдете повний спектр налаштувань у спеціальному додатку.
БЕЗПЕКА І КОМФОРТ
− Ефективні гальма забезпечують гальмування на ділянці менше 4,5 м. В Okai Neon ES10 Lite використовується електронний ABS з подвійним дисковим гальмом.
− Шлях буде освітлений яскравим світлодіодним освітленням спереду, а задній ліхтар гарантуватиме безпеку.
− Платформа ширша, ніж зазвичай, що дозволить прийняти найбільш зручне положення.
− Після того, як ви дістанетеся до потрібного місця, ви можете зібрати самокат за одну секунду.
− Розблокувати та запустити скутер можна за допомогою NFC.
Електричний самокат Okai NEON допоможе вам виділятися на дорозі. Він ідеально підходить для поїздок до школи, коледжу, на роботу чи просто на прогулянку. OKAI ES10-NEON Lite — міцний та легкий, з красивим дизайном та динамічним характером.
ЕФЕКТИВНИЙ ДВИГУН І ШВИДКА ЗАРЯДКА
Максимальна потужність 600 Вт, дальність дії 30 км та швидкість до 25 км/год – все це під вашим контролем. ES10-NEON Lite доставить вас туди, куди вам потрібно. Містка батарея 7,8 Аh, забезпечить вам живлення навіть на різких підйомах. Потужний та швидкий зарядний пристрій відновить 100% енергії всього за 4,5 годин.
ІНДИВІДУАЛЬНЕ ОСВІТЛЕННЯ
Виразіть себе за допомогою кольору. Ви самі вирішуєте, яким кольором світитиметься ваш скутер. За допомогою програми обирайте свій колір і вирушайте в дорогу.
КОНТРОЛЮЙТЕ ПАРАМЕТРИ ВАШОГО САМОКАТУ НА КОЛЬОРОВОМУ ДИСПЛЕЇ
Один погляд і у вас все під контролем. Перевірте поточну швидкість, стан батареї, режим руху або освітлення. Багатофункціональна кнопка полегшить ваше завдання. Ви знайдете повний спектр налаштувань у спеціальному додатку.
БЕЗПЕКА І КОМФОРТ
− Ефективні гальма забезпечують гальмування на ділянці менше 4,5 м. В Okai Neon ES10 Lite використовується електронний ABS з подвійним дисковим гальмом.
− Шлях буде освітлений яскравим світлодіодним освітленням спереду, а задній ліхтар гарантуватиме безпеку.
− Платформа ширша, ніж зазвичай, що дозволить прийняти найбільш зручне положення.
− Після того, як ви дістанетеся до потрібного місця, ви можете зібрати самокат за одну секунду.
− Розблокувати та запустити скутер можна за допомогою NFC.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OKAI |
| Розмір в розкладеному вигляді | 1085 × 450 × 1140 мм |
| Розмір у складеному вигляді | 1085 × 450 × 455 мм |
| Розмір в упаковці | 1110 × 220 × 470 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизація | Відсутня |
| Вага | 18.5 кг г |
| Вихідна напруга зарядного пристрою | 42 V |
| Вихідний струм зарядного пристрою | 2 А |
| Водонепроникність | IP55 |
| Час заряджання | 5 |
| Вхідна напруга зарядного пристрою | 100 – 240 V |
| Вікова група | Від 14 років |
| Гальмо | Спереду: електронні гальма ABS. Задні: дискові гальма |
| Гальмівний шлях | <10 м |
| Гарантійний термін | Обмежена гарантія 12 міс. міс |
| Діаметр колеса | 9 |
| Дистанція пробігу | 30 |
| Додаткові характеристики | Передній та задній ліхтарі, управління через додаток, подвійна тормозна система, LED-дисплей |
| Ємність батареї | 7.8 Ah |
| Зріст драйвера | 120-200 см |
| Комплект постачання | 1 х електросамокат; 1 х гайковий ключ; 1 х глівтик; 1 х NFS ключ; 1 х зарядний пристрій; 1 х шланг для пневмопідкачування; 1 х інструкція |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Кількість коліс | 2 |
| Ландшафт | Гірська місцевість |
| Максимальна потужність | 600 W |
| Максимальна швидкість | 25 |
| Максимальне навантаження | 100 |
| Максимальний крутний момент | 20 Н.м |
| Максимальний кут підйому | 20° |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав: 6061 |
| Матеріал сидіння | Без сидіння |
| Мoдель | ES10-NEON Lite |
| Потужність електродвигуна | 600 |
| Номінальна напруга акумулятора | 36 V |
| Номінальна напруга двигуна | 36 |
| Номінальна потужність | 300 |
| Особливості | неонова підсвітка, керування через додаток, NFC-доступ |
| Призначення | Для дорослих і підлітків |
| Розташування акумулятору | У деку |
| Розташування двигуна | У деку |
| Сидіння | Без сидіння |
| Температура використання | Від 0 до +40 °C |
| Температура зберігання | Від −20 до +45 °C |
| Тип акумулятора | літій-іонний |
| Тип двигуна | Безщітковий безредукторний двигун |
| Шини | Безкамерна шина |
- Ціна: 19 869 ₴








