
Електросамокат OKAI ES20-NEON Black 9" 300(600)W, 9.8Ah, 40km, 25km\h, 20%, NFC, App, 16kg
- Готово до відправки
- Код: ES20-B
22 088 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
OKAI ES20-NEON — самокат, на якому все місто знаходиться в межах вашої досяжності. Гарний дизайн, індивідуальні параметри і просте і швидке складання.
Електричний самокат Okai NEON допоможе вам виділятися на дорозі. Він ідеально підходить для поїздок до школи, коледжу, на роботу чи просто на прогулянку. OKAI ES20-NEON — міцний та легкий, з красивим дизайном та динамічним характером.
ЕФЕКТИВНИЙ ДВИГУН І ШВИДКА ЗАРЯДКА
Максимальна потужність 600 Вт, дальність дії 40 км та швидкість до 25 км/год – все це під вашим контролем. ES20 доставить вас туди, куди вам потрібно. Містка батарея 353 Wh, забезпечить вам живлення навіть на різких підйомах. Потужний та швидкий зарядний пристрій відновить 100% енергії всього за 6 годин.
ІНДИВІДУАЛЬНЕ ОСВІТЛЕННЯ
Виразіть себе за допомогою кольору. Ви самі вирішуєте, яким кольором світитиметься ваш скутер. За допомогою програми обирайте свій колір і вирушайте в дорогу.
КОНТРОЛЮЙТЕ ПАРАМЕТРИ ВАШОГО САМОКАТА НА КОЛЬОРОВОМУ ДИСПЛЕЇ
Один погляд і у вас все під контролем. Перевірте поточну швидкість, стан батареї, режим руху або освітлення. Багатофункціональна кнопка полегшить ваше завдання. Ви знайдете повний спектр налаштувань у спеціальному додатку.
БЕЗПЕКА І КОМФОРТ
− Ефективні гальма забезпечують гальмування на ділянці менше 4,5 м. В Okai Neon ES20 використовується електронний ABS з подвійним дисковим гальмом.
− Шлях буде освітлений яскравим світлодіодним освітленням спереду, а задній ліхтар гарантуватиме безпеку.
− Платформа має ширину 16 см і довжину 46 см, що дозволить прийняти найбільш зручне положення.
− Після того, як ви дістанетеся до потрібного місця, ви можете зібрати самокат за одну секунду.
− Розблокувати та запустити скутер можна за допомогою NFC.
Електричний самокат Okai NEON допоможе вам виділятися на дорозі. Він ідеально підходить для поїздок до школи, коледжу, на роботу чи просто на прогулянку. OKAI ES20-NEON — міцний та легкий, з красивим дизайном та динамічним характером.
ЕФЕКТИВНИЙ ДВИГУН І ШВИДКА ЗАРЯДКА
Максимальна потужність 600 Вт, дальність дії 40 км та швидкість до 25 км/год – все це під вашим контролем. ES20 доставить вас туди, куди вам потрібно. Містка батарея 353 Wh, забезпечить вам живлення навіть на різких підйомах. Потужний та швидкий зарядний пристрій відновить 100% енергії всього за 6 годин.
ІНДИВІДУАЛЬНЕ ОСВІТЛЕННЯ
Виразіть себе за допомогою кольору. Ви самі вирішуєте, яким кольором світитиметься ваш скутер. За допомогою програми обирайте свій колір і вирушайте в дорогу.
КОНТРОЛЮЙТЕ ПАРАМЕТРИ ВАШОГО САМОКАТА НА КОЛЬОРОВОМУ ДИСПЛЕЇ
Один погляд і у вас все під контролем. Перевірте поточну швидкість, стан батареї, режим руху або освітлення. Багатофункціональна кнопка полегшить ваше завдання. Ви знайдете повний спектр налаштувань у спеціальному додатку.
БЕЗПЕКА І КОМФОРТ
− Ефективні гальма забезпечують гальмування на ділянці менше 4,5 м. В Okai Neon ES20 використовується електронний ABS з подвійним дисковим гальмом.
− Шлях буде освітлений яскравим світлодіодним освітленням спереду, а задній ліхтар гарантуватиме безпеку.
− Платформа має ширину 16 см і довжину 46 см, що дозволить прийняти найбільш зручне положення.
− Після того, як ви дістанетеся до потрібного місця, ви можете зібрати самокат за одну секунду.
− Розблокувати та запустити скутер можна за допомогою NFC.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OKAI |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Вага | 17.5 кг |
| Колір | Чорний |
| Потужність електродвигуна | 600 Вт |
| Дистанція пробігу | 40 км |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Стан | Новий |
| Тип батареї | Літієва |
| Розмір в розкладеному вигляді | 1145 × 450 × 1130 мм |
| Розмір у складеному вигляді | 1145 × 450 × 400 мм |
| Розмір в упаковці | 1180×210×460 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | неонова підсвітка, керування через додаток, NFC-доступ |
| Призначення | Для дорослих і підлітків |
| Максимальна потужність | 600 W |
| Номінальна потужність | 300 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | ES20-NEON |
| Комплект постачання | 1 х електросамокат; 1 х гайковий ключ; 1 х глівтик; 1 х NFS ключ; 1 х зарядний пристрій; 1 х шланг для пневмопідкачування; 1 х інструкція |
| Додаткові характеристики | Передній та задній ліхтарі, управління через додаток, подвійна тормозна система, LED-дисплей |
| Час заряджання | 6 років |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав: 6061 |
| Тип акумулятора | літій-іонний |
| Ємність батареї | 9.8 Ah |
| Сидіння | Без сидіння |
| Вікова група | Від 14 років |
| Водонепроникність | IPX5 |
| Шини | Переднє колесо: пневматична шина. Заднє колесо: суцільна шина |
| Гальмо | Спереду: електронні гальма ABS. Задні: дискові гальма |
| Матеріал сидіння | Без сидіння |
| Тип двигуна | Двигун передньої втулки |
| Номінальна напруга акумулятора | 36 V |
| Амортизація | Прихована задня підвіска |
| Температура використання | Від 0 до +40 °C |
| Діаметр колеса | 216 |
| Вихідний струм зарядного пристрою | 2 А |
| Максимальний кут підйому | 20° |
| Максимальний крутний момент | 21 Н.м |
| Номінальна напруга двигуна | 36 |
| Вхідна напруга зарядного пристрою | 100 – 240 V |
| Стоп-сигнал | Світло вимкнене/слабке світло блимає по черзі |
| Гальмівний шлях | <10 м |
| Ландшафт | Гірська місцевість |
| Розташування двигуна | У деку |
| Температура зберігання | Від −20 до +45 °C |
| Вихідна напруга зарядного пристрою | 42 V |
| Розташування акумулятору | У деку |
| Зріст драйвера | 120-200 см |
| Кількість коліс | 2 |
- Ціна: 22 088 ₴








