
Накопичувач SSD Apacer AS350X 512GB 2.5" 7mm SATAIII 3D NAND
- Готово до відправки
- Код: AP512GAS350XR-1
3 879 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
AS350X — це найновіший твердотілий накопичувач Apacer. Він має інтерфейс SATA III нового покоління і забезпечує швидкість передачі 6 Гб/с, що дозволяє досягти швидкості читання/запису до 560/540 МБ/с. ВІДМІННИЙ ВАРІАНТ ДЛЯ АПГРЕЙДУ Високошвидкісний доступ моделі AS350X також пропонує додаткові обчислювальні можливості. Завантаження та виконання програми триватиме лише кілька секунд. Завдяки програмному забезпеченню SSD Utility від Apacer, користувачі можуть відстежувати всю необхідну інформацію про стан своїх дисків без додаткових витрат. ВИСОКА ПРОДУКТИВНІСТЬ ТА НАДІЙНІСТЬ AS350X має збільшений термін служби, а також оптимізовану стабільність роботи, яка зберігатиметься навіть після багатьох років використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apacer |
| Вид | Внутрішній |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Швидкість зчитування | 560 Мб/сек |
| Стан | Новий |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Вага | 46 г г |
| Час напрацювання на відмову | 1500000 |
| Країна реєстрації бренда | Тайвань |
| Мoдель | AS350X |
| Об'єм накопичувача | 512 GB GB |
| Розміри | 100 х 69.9 х 7 мм |
| Швидкість записування | до 540 Mb/s Мб/сек |
| Тип елементів пам'яті | 3D NAND TLC |
| Формфактор | 2.5" |
| Колір | 7073 |
- Ціна: 3 879 ₴




