
Комплект садових стільців Garden Line NEO9917 2 шт Сірий
- Готово до відправки
- Код: NEO9917
2 199 ₴
- +380 (95) 349-00-25
Садові стільці ідеально підходять для тих, хто шукає поєднання класики та елегантності. Проста форма та стильна тасьма порадують кожного. Підходить для будь-якого приміщення – балкона, тераси чи саду.
Конструкція із порошковим покриттям. Стільці дуже міцні. Чохол виконаний із щільної тасьми, натягнутої на каркас. Він добре працюватиме як у усамітненні вашого домашнього саду, так і в комерційних приміщеннях – ресторанах, кафе та СПА-центрах готелів.
Характеристики:
- Кількість у комплекті: 2 стільці
- Гарна якість
- Сучасний стиль
- Зручна спинка
- Сірий колір
- Розміри: 55 х 62 х 96 см
- Розміри сталевої рами 42 х 14 мм
- Матеріал рами: сталь із порошковим покриттям
- Матеріал покриття: текстиль
- Стільці виготовлені із щільної тканини. Це забезпечує більшу підтримку тіла
Штабеловані стільці - надзвичайно практичне рішення, що дозволяє зберігати велику кількість стільців у невеликому просторі.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Garden Line |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Ширина стільця | 55 см |
| Глибина стільця | 62 см |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 96 см |
| Колір | Сірий |
| Основні | |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Нове |
| Чохол для зберігання і транспортування | Немає |
| Регульовані опори | Немає |
- Ціна: 2 199 ₴







