
Стілець складний для кемпінгу Garden Line LEZ6858 Камуфляж
- Готово до відправки
- Код: LEZ6858
539 ₴
- +380 (95) 349-00-25
Стілець складний для кемпінгу Garden Line LEZ6858 Камуфляж
Це чудовий продукт для кожного рибалки. Легко складається, це безумовно полегшить транспортування та зберігання. У правому підлокітнику є отвір з сіткою для напою або мобільного телефону. Також чудово підійде в саду або на ділянці під час подорожі. Він має сумку з ручкою, яка закріплюється шнурком і шнурком.
Це класичне туристичне спорядження, збагачене корисними аксесуарами, встановлене на професійній конструкції з міцних матеріалів (сталь і оксфордська тканина). Крісло займає простір розмірами: 50x50x80 см. Завдяки стійкій сталевій конструкції крісло є міцним і багатосезонним пристроєм.
Чому це того варте?
- Просте зберігання та транспортування
- Тип товару: рибальський стілець< /li>
- Місце для чашки
- Діаметр будівельних труб (мм): 15 мм
- Оздоблення: пофарбована сталь з порошковим покриттям; 600D Oxford
- Подвійне зшивання
- Максимальне навантаження (кг): 120

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garden Line |
| Країна виробник | Польща |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Підсклянник | 1 |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Ширина стільця | 500 мм |
| Глибина стільця | 500 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 800 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Камуфляж |
- Ціна: 539 ₴


