
Смарт-годинник HOCO Y23 51mm. 300 mAh. IP67 Smart sports watch(call version) Black
- Готово до відправки
- Код: 6942007634878
852 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Hoco Y23 — спортивний смартгодинник для контролю активності з функцією дзвінків, пилу та вологозахисту IP67, підтримкою підрахунку кроків, моніторингу сну, прогнозу погоди в режимі реального часу та інших функцій.Розумний годинник Hoco Y23 — сучасний пристрій, який створений для активних людей. Вони відстежують щоденні фізичні показники і дозволяють залишатися на зв'язку завдяки функції прийому дзвінків. Також годинник має функцію моніторингу серцевого ритму, трекінг активності.Яскравий сенсорний дисплей та зручний інтерфейс допомагають легко керувати та переглядати дані.ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ:− допомагають стежити за пульсом під час тренувань та відпочинку; − виконують функцію крокоміра, вважають спалені калорії та фізичну активність протягом дня; − гарантують надійний захист від пилу та бризок води.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Розумні годинники |
| Сумісність з | Android, IOS |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Матеріал ремінця | Силікон |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Вікова група | Для дорослих |
| Вага | 100 мг |
| Стать | Унісекс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 2.02 дюйм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 300 mAh |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | Y23 Smart |
| Габарити | 50 × 40 × 15 мм |
| Час роботи від акумулятора | до 7 днів |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Функції | IP67, крокомір, рахування калорій, мультиспортивний режим, моніторинг серцебиття, кров’яного тиску, рівня кисню в крові, Bluetooth-дзвінки тощо |
| Розмір дисплею | 2.02" |
| Бездротові інтерфейси | Bluetooth 5.3 |
| Сумісна система | Android; iOS |
| Спосіб зарядки | бездротовий |
| Флеш пам'ять | 128 Mb |
| Обсяг оперативної пам'яті | 128 KB |
- Ціна: 852 ₴




