
Смарт-годинник HOCO Y23 Smart sports watch(call version) Silver
- Готово до відправки
- Код: 6942007634885
852 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Hoco Y23 — спортивний смартгодинник для контролю активності з функцією дзвінків, пилу та вологозахисту IP67, підтримкою підрахунку кроків, моніторингу сну, прогнозу погоди в режимі реального часу та інших функцій.
Розумний годинник Hoco Y23 — сучасний пристрій, який створений для активних людей. Вони відстежують щоденні фізичні показники і дозволяють залишатися на зв'язку завдяки функції прийому дзвінків. Також годинник має функцію моніторингу серцевого ритму, трекінг активності.
Яскравий сенсорний дисплей та зручний інтерфейс допомагають легко керувати та переглядати дані.
Основні переваги:
− допомагають стежити за пульсом під час тренувань та відпочинку;
− виконують функцію крокоміра, вважають спалені калорії та фізичну активність протягом дня;
− гарантують надійний захист від пилу та бризок води.
Розумний годинник Hoco Y23 — сучасний пристрій, який створений для активних людей. Вони відстежують щоденні фізичні показники і дозволяють залишатися на зв'язку завдяки функції прийому дзвінків. Також годинник має функцію моніторингу серцевого ритму, трекінг активності.
Яскравий сенсорний дисплей та зручний інтерфейс допомагають легко керувати та переглядати дані.
Основні переваги:
− допомагають стежити за пульсом під час тренувань та відпочинку;
− виконують функцію крокоміра, вважають спалені калорії та фізичну активність протягом дня;
− гарантують надійний захист від пилу та бризок води.
Характеристика
- Дисплей: 2,02 дюйма,
- роздільна здатність 320*385,
- водонепроникність IP67
- ЦП: Jerry 7012F6;
- Пам'ять: RAM128KB + ROM128MB
- Bluetooth 5.3;
- Ємність акумулятора: 300mAh;
- Тривалість використання: 5-7 днів
- Підтримуйте підрахунок спортивних кроків, моніторинг сну, погоду в реальному часі та інші функції
- 22 мовні пакети: китайська, англійська, російська, арабська, в’єтнамська, данська, тайська, польська, перська, іспанська, малайська, грецька, французька, італійська, німецька, португальська, турецька, латинська, румунська, іврит, бірманська, українська "
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Розумні годинники |
| Сумісність з | Android, IOS |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Колір | Сріблястий |
| Стан | Новий |
| Вага | 100 мг |
| Стать | Унісекс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 2.02 дюйм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 300 mAh |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | Y23 Smart |
| Габарити | 50 × 40 × 15 мм |
| Час роботи від акумулятора | до 7 днів |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Функції | IP67, крокомір, рахування калорій, мультиспортивний режим, моніторинг серцебиття, кров’яного тиску, рівня кисню в крові, Bluetooth-дзвінки тощо |
| Розмір дисплею | 2.02" |
| Бездротові інтерфейси | Bluetooth 5.3 |
| Сумісна система | Android; iOS |
| Спосіб зарядки | бездротовий |
| Флеш пам'ять | 128 Mb |
| Обсяг оперативної пам'яті | 128 KB |
- Ціна: 852 ₴



