
Мийка високого тиску 250бар 2100 Вт Kraft&Dele KD496
- Готово до відправки
- Код: KD496
5 799 ₴
- +380 (95) 349-00-25
Мийка високого тиску Kraft&Dele KD496 - це універсальний інструмент, який можна використовувати для виконання різних завдань з очищення та технічного обслуговування. Застосовується для чищення фасадів, терас, садових меблів, автомобілів. Легка конструкція і шнур живлення завдовжки 5 м роблять роботу з машиною приємною і легкою.
Крім того, вона має автоматичне вимкнення двигуна, яке вмикає і вимикає двигун натисканням на розпилювач. Це не тільки економить доступ до пристрою, а й знижує витрати на воду та електроенергію, а також захищає насос і навколишнє середовище.

Переваги:
-
Збільшена потужність двигуна
-
Більш товста обмотка двигуна -
-
Дуже ефективний щітковий двигун - прямий привід
-
Металевий насос
-
Режим - стоп: після відпускання кірка насос вимикається
-
Вбудовані опорні котки
-
Велика ручка для транспортування
-
Можливість циркуляції гарячої води до 50 градусів
-
Система LOV VIBRATION

Характеристики:
-
Модель: KD496
-
Потужність: 2100 Вт
-
Напруга: 50 Гц/230 В
-
Максимальний тиск: 250 бар
-
Витрата води: 6 л/хв.
-
Робочий тиск: 140 бар
-
Максимальний вхідний тиск: 0,8 МПа
-
Максимальна температура: 50 °C
-
Вага: 11 кг
-
Регульований випускний патрубок

Склад:
-
Мийка КД496
-
Пістолетне руків'я зі спусковим гачком
-
Спис із регульованим соплом
-
Подовжувач списа
-
Рукав високого тиску
-
Перехідник для шланга з фільтром для води
-
Підвіска для шланга
-
Бак
-
Посібник користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft&Dele |
| Країна виробник | Китай |
| Класифікація | Побутової |
| Матеріал корпусу насоса | Алюміній |
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Живлення | Мережа 220В |
- Ціна: 5 799 ₴










