
Мережевий зарядний пристрій з кабелем BOROFONE BA82A Platinum single port PD25W charger set(C to C)(EU) White
- Готово до відправки
- Код: 6941991112270
203 ₴
- +380 (95) 349-00-25
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA82A Platinum оснащений портом Type-C для ефективного заряджання ваших девайсів. Він сумісний з багатьма сучасними пристроями: повербанками, смартфонами, планшетами, навушниками, акустичними системами різних виробників. Максимальна вихідна потужність адаптера становить 25 Вт. Є підтримка протоколів швидкої зарядки PD25W, QC3.0, FCP, AFC, SCP. Корпус виготовлений з якісного ABS-пластику. Компактний розмір гарантує, що зарядний пристрій буде вашим надійним супутником у будь-якій подорожі, забезпечуючи швидку та ефективну зарядку ваших улюблених гаджетів, де б ви не знаходилися. Високоякісні матеріали та виробничі стандарти забезпечують довговічність та надійність зарядного пристрою. В комплекті з зарядним пристроєм поставляється якісний та надійний кабель Type-C to Type-C довжиною 1 м, щоб ви могли одразу приступити до заряджання ваших пристроїв.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 66 г |
| Тип товару | Мережевий зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 25 W Вт |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.6 A; 50/60 Hz |
| Вихідна напруга (output) | 5 V; 9 V; 12 V |
| Довжина кабелю | 1 |
| Кабель | USB Type-C/USB Type-C |
| Комплект постачання | Зарядний пристрій; кабель |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | BA82A Platinum |
| Тип призначення | Зарядний пристрій |
| Колір | 7068 |
| Швидке заряджання | PD25W + QC3.0 |
- Ціна: 203 ₴






