
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BAS13A Erudite single port PD20W charger(EU) Black
- Готово до відправки
- Код: 6941991104855
142 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BAS13A Erudite має порт Type-C для ефективного заряджання ваших девайсів. Він сумісний з багатьма сучасними пристроями: повербанками, смартфонами, планшетами, навушниками, акустичними системами різних виробників. Максимальна вихідна потужність адаптера становить 20 Вт. Є підтримка протоколів швидкої зарядки PD20W, QC, FCP, AFC. Корпус виготовлений з якісного ABS-пластику. Компактний розмір (77 × 45 × 32 мм) гарантує, що зарядний пристрій буде вашим надійним супутником у будь-якій подорожі, забезпечуючи швидку та ефективну зарядку ваших улюблених гаджетів, де б ви не знаходилися. Високоякісні матеріали та виробничі стандарти забезпечують довговічність та надійність зарядного пристрою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 45 г |
| Тип товару | Мережевий зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 20 W Вт |
| Вхід | 100-240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Вихідна напруга (output) | 5 V; 9 V; 12 V |
| Кабель | Відсутній |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | BAS13A Erudite |
| Тип призначення | Мережевий зарядний пристрій |
| Колір | 7073 |
| Швидке заряджання | PD+QC 20 W |
- Ціна: 142 ₴




