
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BAS42A Potential single-port QC3.0 charger set(Micro)(EU) White
- Готово до відправки
- Код: 6941991113796
136 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BAS42A Potential оснащений портом USB-A для ефективного заряджання ваших девайсів. Він сумісний з багатьма сучасними пристроями: повербанками, смартфонами, планшетами, навушниками, акустичними системами різних виробників. Максимальна вихідна потужність адаптера становить 18 Вт. Є підтримка протоколів швидкої зарядки QC3.0, FCP, AFC. Корпус виготовлений з якісного ABS-пластику. Компактний розмір (74,5 × 41 × 29 мм) гарантує, що зарядний пристрій буде вашим надійним супутником у будь-якій подорожі, забезпечуючи швидку та ефективну зарядку ваших улюблених гаджетів, де б ви не знаходилися. Високоякісні матеріали та виробничі стандарти забезпечують довговічність та надійність зарядного пристрою. В комплекті з зарядним пристроєм поставляється якісний та надійний кабель USB-A to micro-USB довжиною 1 м, щоб ви могли одразу приступити до заряджання ваших пристроїв.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 57 г г |
| Тип товару | Мережевий зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 18 W Вт |
| Вхід | 100-240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Вихідна напруга (output) | 5 V; 9 V; 12 V |
| Довжина кабелю | 1 |
| Кабель | MicroUSB |
| Комплект постачання | Зарядний пристрій; кабель |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | BAS42A Potential |
| Тип призначення | Мережевий зарядний пристрій |
| Швидке заряджання | Quick Charge 3.0 |
- Ціна: 136 ₴







