
Мережевий зарядний пристрій HOCO C105A Stage dual port PD20W+QC3.0 charger set (C to iP)(EU) White
- Готово до відправки
- Код: 6931474782939
258 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мережевий зарядний пристрій HOCO C105A Stage оснащений портами Type-C та USB-A для ефективного заряджання ваших девайсів. Він сумісний з багатьма сучасними пристроями: повербанками, смартфонами, планшетами, акустичними системами різних виробників. Максимальна вихідна потужність адаптера становить 20 Вт. Є підтримка протоколів швидкої зарядки PD20W, PPS, QC3.0, QC2.0, FCP, AFC. Корпус з ABS-пластику та полікарбонату не тільки надає стильного вигляду, але й має вогнестійкі властивості, що робить його безпечним у використанні. Особливістю цього пристрою є наявність LED-підсвічування для кожного роз’єму. Компактний розмір (85 × 45 × 27 мм) гарантує, що зарядний пристрій буде вашим надійним супутником у будь-якій подорожі, забезпечуючи швидку та ефективну зарядку ваших улюблених гаджетів, де б ви не знаходилися. Високоякісні матеріали та виробничі стандарти забезпечують довговічність та надійність зарядного пристрою. В комплекті з зарядним пристроєм поставляється якісний та зручний кабель Type-C to iP довжиною 1 м, щоб ви могли одразу приступити до заряджання ваших пристроїв.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 72 г г |
| Тип товару | Мережевий зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 20 W Вт |
| Вхід | 110–240 V; 0.6 A; 50/60 Hz |
| Вихідна напруга (output) | 5 V; 9 V; 12 V |
| Довжина кабелю | 1 |
| Кабель | Type-C/Lightning |
| Комплект постачання | Зарядний пристрій; кабель |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | C105A Stage |
| Сила вихідного струму | USB-A (5 V/3 A, 9 V/2 A, 12 V/1.5 A); USB-C (5 V/3 A, 9 V/2.22 A, 12 V/1.67 A) |
| Тип призначення | Зарядний пристрій |
| Тип роз'єму | USB-A; USB-C |
| Швидке заряджання | PD20W+QC3.0 |
- Ціна: 258 ₴








