
Мережевий зарядний пристрій HOCO C73A Glorious dual port charger set (iP)(EU) White
- Готово до відправки
- Код: 6931474713056
168 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мережевий зарядний пристрій HOCO C73A Glorious оснащений двома портами USB-А для ефективного заряджання ваших девайсів. Він сумісний з багатьма сучасними пристроями: повербанками, смартфонами, планшетами, акустичними системами різних виробників. Максимальний вихідний струм адаптера становить 2,4 А. Корпус з полікарбонату не тільки надає стильного вигляду, але й має вогнестійкі властивості, що робить його безпечним у використанні. Компактний розмір (82 × 42 × 26 мм) гарантує, що зарядний пристрій буде вашим надійним супутником у будь-якій подорожі, забезпечуючи швидку та ефективну зарядку ваших улюблених гаджетів, де б ви не знаходилися. Високоякісні матеріали та виробничі стандарти забезпечують довговічність та надійність зарядного пристрою. В комплекті з зарядним пристроєм поставляється якісний та зручний кабель USB to iP довжиною 1 м, щоб ви могли одразу приступити до заряджання ваших пристроїв.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 56 г |
| Тип товару | Мережевий зарядний пристрій |
| Вхід | 100-240 V; 0.4 A; 50/60 Hz |
| Вихідна напруга (output) | 5 V |
| Довжина кабелю | 1 |
| Кабель | USB-A/Lightning |
| Комплект постачання | Зарядний пристрій; кабель |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | C73A Glorious |
| Сила вихідного струму | 5 V / 2.4 А |
| Тип призначення | Зарядний пристрій |
| Тип роз'єму | 2 × USB |
- Ціна: 168 ₴








